Bänner kodukale__uus

Ettevõte on asutatud aastal 2010 ja on üks edukas ning innovatiivne meelahutuse lahenduste ja teenuste pakkujaid. Tihedast konkurentsist tõstab BrizFest-i esile professionaalsus ja pühendumus, mis aitab mõista klientide soove ja vajadusi.
BrizFest on tark valik sisuka meelelahutuse jaoks tänu kliendivajaduste esileseadmisele, pühendunud meeskonnale, pidevalt uuenevale programmile, kaasaegsetele lahendustele ja parimale tehnoloogiale ning rekvisiitidele.
BrizFest on ka õigusabiteenuse pakkuja, mis kindlustab abi era- ja juriidilistele isikutele probleemide lahendamisel.

Mis meid eristab teistest?

Teadmised
BrizFestil on erialateadmistega spetsialistid ja koostööpartnerid. Oleme teadlikud kõikidest kriitilistest edufaktoritest, mis määravad kvaliteetse teenuse osutamise edukuse.

Teenuste valik
Meil on kompetents ja ressurss, et rahuldada kõik kliendite vajadused, alates ideede kujundamisest lõpetades teostusega.

Paindlikkus
BrizFest aitab kliente sõltumata sellest, kas kliendil on huvi korraldada tagasihoidlik või suursugune sündmus, kasutades meie täisteenust.
Juriidilistes küsimustes suudame lahendada erimeelsused kohtus või kohtuväliselt.

Pühendumus
BrizFest on alati olemas kui meie abi vaja läheb ning meeskond näitab jätkuvalt üles initsiatiivi uute lahenduste väljatöötamisel, et klientide soove täita.

Tehnoloogia
Me investeerime teadmistesse ja arendustegevusse pidevalt ning BrizFest on unikaalne lahendus integreerides nii õigusabiteenuse, muusikaliste ja showetteastete kui ka konfereerimise või õhtujuhtimise funktsionaalsuse.

 

EL_Struktuuritoetus_horisontaal

 

 

 

OÜ BrizFest on saanud EAS-lt toetust aastal 2010.