Meil on soojad otsesidemed jõuluvana koduga Põhjanabal ja Jõuluvana Taadu`ga, kes külastab igal aastal lapsi ning täiskasvanuid. Kõikidele soovijatele toob ta kingitused isiklikult kätte, ole sa siis – tööl või kodus, koolis või lasteaias, president või sülelaps!

Taadu on ise öelnud meile nii:
“On suur rõõm igal aastal käia lastel külas ja kohata neid säravaid silmi, mis ootavad paki saamist. Emmed ja issid ning õpetajad on samuti vahvad – õpivad igal aastal uusi laule, salme, tantse ja muud põnevat selgeks ning õpetavad neid ka lastele. Kuulan alati ära Sinu soovid ja etteasted ning premeerin kingitusega. Hoian Sinu tegemistel silma peal ja mulle meeldib väga, kui saan kõikidele headele inimestele kinke teha ning neile jõulurõõmu tuua. Kahju, et jõulud tihemini ei saa olla!”
Helista või kirjuta meile ja anna oma soovist teada, et Taadu saaks isiklikult ka Sinule kingituse üle anda. Võta ühendust siit

Taadu võib tulla kohale oma autoga või aastast 2020 ka kõikidele väliüritustele iseliikuva saaniga. Vaata pildis ja videos järgi. Soovijatel on võimalus saanisõitu ka proovida. 

Taadule omistati jõuluvanade poolt “Eestimaa Aasta Jõuluvana 2016” tiitel. Samuti pärjas teda Eesti Jõuluvanade Selts 2019 aastal oma kõrgeima tiitliga “Aasta Habe”. Need tiitlid on antud tubli ja silmapaistva ning jõuluvanandust edendava tegevuse eest.

Jõuluvana Taadu külastab jõuluajal lasteasutusi, ettevõtteid, kodusid ja kaubanduskeskuseid üle Eesti. Jõululaupäeval (24. detsember) sõidab Taadu saan ainult Tartu linnas ja – lähiümbruses.