Pulmaisa ja õhtujuhi teenus.
(BrizFest OÜ teenuseid pakub peamiselt Raul Kivi)

Kõik programmid koostatakse klientide soove ja sündmuse eripära arvestades. Lahendused erinevatele soovidele on alati innovaatilised ning pidevalt uuenevad.

Oman kogemusi antud valdkonnas alates umbes aastast 2000, korraldanud, läbiviinud ja modereerinud – sünnipäevi, juubeleid, pulmi, hõbe- ja kuldpulmi, suve- ning talvepäevi, firmaüritusi, laatasid. Seetõttu on olemas pikk ja laialdane praktika ning teadmistepagas kõikvõimalike ürituste organiseerimiseks ka rohkearvulise külaliskonnaga. Lisaks on olemas kõik vajalikud rekvisiidid, tehnilised vahendid ja koostööpartnerid kliendi soovide täitmiseks. Pakun teenuse osutamisel eesti, inglise ja vene keele kasutust.
Lisaks on võimalik tellida peole muusik ehk 2in1 teenus.

Programmi meelelahutuslikud tegevused on mõeldud kõikidele. Osa saavad võtta nii lauataga istujad, paarid, grupid kui ka soovikorral kogu külaliskond. Samuti on need sündsad ja ei halvusta või jäta kedagi ebameeldivasse olukorda.
Tegevused on välja töötatud spetsiaalselt olukordadeks, mil inimesed kannavad pidulikku riietust ja tualette. Samas omavad need võistluslikke elemente auhindade saamiseks, kuid ei ole spordipäevalikult aktiivsed.

Pulmaisana tean, et abiellumine on üks inimeste elu tähtsündmustest ja see päev ning kogu üritus nõuab eriliselt hoolikat lähenemist. Sünnipäeva vmt koosviibimine, kui läheb midagi viltu, saab alati järgmine kord uuesti ja paremini ning teistsuguse meelelahutusteenuse pakkujaga korraldada. Pulmapeol see võimalus kahjuks (või pigem õnneks) puudub, seetõttu tuleks hoolega kaaluda pulmaisa valikut. Kindlasti aitab sellele kaasa eelnev kohtumine ja isiklik tutvumine.
Pulmaisast sõltub otseselt, milliseks teie päev ja pidu kujuneb. Pulmapidu on tegelikkuses rituaale, tavandeid ja meeleolukaid tegevusi sisaldav sündmus, mille keskmeks on eeskätt noorpaar, ning nende edukas läbiviimine on oluliseks eelduseks õnnestunud pulmapeole. Kuna paarid on sageli eri rahvusest, siis on oluline, et pulmaisal oleks teadmised tavanditest ja
traditsioonidest, mitte ainult meie sünnimaal, vaid ka laiast maailmast.

Me ei karda uusi väljakutseid ega võimatuna näivaid soove, vastupidi – me armastame neid ja leiame igas olukorras lahenduse!

Läbitud pulmateemalised koolitused:

Väike fotogalerii:

Väike valik noorpaaride avaldatud videotreilereid pulmapidudest, mida olen aidanud läbiviia: